Artyści

Sting
Sting

Trudno wyobrazić sobie współczesną muzykę popularną bez Stinga. Autor niezliczonych przebojów, charyzmatyczny wokalista i instrumentalista, inspirujący kolejne pokolenia naśladowców, to jedna z najważniejszych postaci światowej sceny muzycznej przełomu XX i XXI wieku. »


Future Folk
Future Folk

Future Folk to projekt, który łączy muzykę taneczną z góralszczyzną. Stanisław Karpiel - Bułecka i Szymon Chyc -Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji ludowej, a Matt Kowalsky wzbogaca całość o nowoczesne brzmienia. Stanisław Karpiel-Bułecka - voc. »


Ray Wilson
Ray Wilson

Ray Wilson to szkocki wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, członek m.in. formacji Genesis oraz Stiltskin. Swój pierwszy profesjonalny zespół, Guaranteed Pure, założył z bratem Steve’em. Pod tą nazwą bracia wydali trzy albumy. W roku 1994 Ray dołączył do szkockiego zespołu Stil... »


BRODKA
BRODKA

Wszyscy pamiętają jak brawurowo BRODKA wygrała program “Idol” zdobywając 69% głosów. Jednak jako jedna z nielicznych uczestniczek tego typu talent show BRODKA z każdym kolejnym przedsięwzięciem podwyższa swój poziom artystyczny i osiąga coraz większy sukces. Debiutancka i kolejna płyta Moni... »


PERFECT
PERFECT

Legenda polskiej muzyki rockowej. Od ponad 30 lat na scenie. Ich kultowe utwory śpiewają kolejne pokolenia. "Nie płacz Ewka", „Chcemy być sobą”, „Ale wkoło jest wesoło” czy „Autobiografia", która stała się nieformalnym Hymnem Polskiego Rocka, to piosenki dobrze znane większości... »


Red Hot Chilli Pipers
Red Hot Chilli Pipers

Niesamowity kontakt z publicznością, brytyjskie poczucie humoru, niepowtarzalna energia i zaskakujące, nowatorskie podejście do muzyki rockowej – to wszystko charakteryzuje twórczość szalonych Szkotów z Red Hot Chilli Pipers. Zespół, łącząc tradycyjne brzmienia szkockich dud z hymn... »


Jamaram
Jamaram

Jamaram powstali w 2000 roku w Monachium i obecnie stanowią jedną z najsilniejszych marek na niemieckiej scenie muzycznej. Ich muzyka to niezwykła mieszanka reggae, dub, funk, soul, latin, swing, ska, pop oraz rocka. Ich eksplodujące energią koncerty adresowane są do wszystkich zwolenników dobrej zabawy.... »


Poparzeni Kawą Trzy
Poparzeni Kawą Trzy

Poparzeni Kawą Trzy to zespół muzyczny, w skład którego wchodzą dziennikarze i współpracownicy radia RMF FM, Zet, Eska ROCK, RDC i TVP oraz... organista z Kościoła na Bielanach. Powstali w 2005 roku jako zespół coverowy, mający w repertuarze utwory rosyjskich grup Leningrad i 5Nizza. Przy... »


Kozak System
Kozak System

KOZAK SYSTEM – to muzycy znanego zespołu Haydamaky, będącego symbolem Ukrainy w Europie, ale z nowym wokalistą i nowymi piosenkami. Ich muzyka to połączenie ska, reggae i punku a kozacki charakter zespołu przejawia się w mocnych tekstach i potężnej energii. Haydamaky miał na swoim koncie trasy koncerto... »


O.S.T.R.
O.S.T.R.

O.S.T.R. - muzyk, raper, producent. Własne próby z Hiphopem rozpoczął w wieku 12 lat - wtedy jeszcze przy pomocy domowego radiomagnetofonu "Kasprzak". Pierwsze poważne kroki stawiał w ramach łódzkich grup BDC, LWC i Obóz TA. W lutym 2001 podpisał umowę z Asfalt Records na wydanie debiutanckiej p... »


Pianohooligan
Pianohooligan

Piotr Orzechowski – czyli Pianohooligan – rocznik 1990, polski pianista jazzowy i kompozytor, jeden z najbardziej utytułowanych muzyków jazzowych młodego pokolenia. Jego działalność artystyczną najlepiej prezentują zdobyte nagrody i wyróżnienia, z których najważniejsza to I.... »

Wkrótce informacje o pozostałych gwiazdach Life Festival Oświęcim 2013

News
Program:
Obserwuj nas na Facebooku