O.S.T.R, HADES I NOISE TRIO oraz STREET LIFE - zawody skateboardingowe w Oświęcimiu

Nowość w programie tegorocznego festiwalu - kultura hip-hopowa w roli głównej! Street Life to koncerty, sztuka uliczna i Ogólnopolskie Zawody Skateboardingowe! Wszystko z myślą o młodej widowni Life Festival Oświęcim!

Na LFO łączą się różne dziedziny sztuki oraz odmienne gatunki muzyczne. W tym roku po raz pierwszy zaistnieje osobna scena hip-hopowa. 28 czerwca, w Skatepark Oświęcim, przy ul. E. Szustera (obok Hali Lodowej MOSiR), odbędzie się STREET LIFE, czyli wydarzenie, w ramach którego połączonych zostanie kilka aktywności – muzyka hip-hopowa, street art i sport. W ramach Street Life organizatorzy przygotowali: pokaz graffiti, koncerty oraz Ogólnopolskie Zawody Skateboardingowe w kategorii Open o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcimia oraz RMF Maxxx. Uczestnicy zmierzą się w trzech kategoriach: Bowl Best Trick, Bowl Best Line oraz Street Best Trick. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i rzeczowe. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowane graffiti wykonane na skateparku.

Na finał sceną zawładną hip-hopowcy. Gwiazdą tego wieczoru będzie artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, uznany raper, kompozytor, producent muzyczny i instrumentalista, zdobywca nagrody Fryderyka oraz laureat wielu innych wyróżnień przyznawanych za dokonania muzyczne – O.S.T.R. Muzyk wystąpi z artystą określanym mianem nadziei polskiego rapu – Hadesem, w ramach projektu Haos, będącego spotkaniem dwóch wybitnych raperów, nawzajem na siebie wpływających, a nie rywalizujących ze sobą. Na scenie będzie im towarzyszyć Noise Trio. Obok nich na scenie pojawią się również: Diox & The Returners – czyli raper w towarzystwie polskiego duetu producentów hip-hopowych, raper Gruby Mielzky, duet Wysoki Lot oraz PZG.

Organizatorzy wydarzenia Street Life:
Fundacja Peace Festival, organizator LFO, wspólnie z Urzędem Miasta Oświęcim, w partnerstwie z Miejską Biblioteką Publiczną im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu - Galeria Książki.

Wstęp na Street Life jest darmowy. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły dotyczące warunków udziału w wydarzeniu należy szukać na stronie lifefestival.pl

Więcej informacji na temat festiwalu na stronie: www.lifefestival.pl


Kontakt
Obserwuj nas na Facebooku