Zagraj obok Stinga i Brodki na Life Festival Oświęcim 2013

Chciałbyś zagrać podczas jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2013 roku? Marzy ci się występ przed legendą rocka? Pochwal się swoją muzyką i zagraj na koncercie finałowym Life Festival Oświęcim 2013, obok takich uznanych artystów, jak: Sting, Brodka, czy Ray Wilson!

Fundacja Peace Festival przy współpracy z muzzo.pl ogłasza drugą edycję konkursu, którego zwycięzca będzie miał możliwość zaprezentowania swojej twórczości podczas koncertu finałowego Life Festival Oświęcim 2013, którego główną gwiazdą będzie muzyczna gwiazda światowej sławy - Sting!

Aby wziąć udział w konkursie, musisz spełniać następujące warunki w dniach 26 kwietnia - 22 maja 2013 roku:
- posiadać aktywny profil w serwisie muzzo.pl
- uzupełnić go przynajmniej o jeden autorski utwór muzyczny
- dodać jako komentarz do profilu www.lfo.muzzo.pl informacje o następującej treści: "zgłaszam się do udziału w konkursie ’zagraj na Life Festiwal Oświęcim 2013’ i oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuje go ".
- wysłać na adres konkurs@peacefestival.pl wiadomość o temacie: ‘nick użytkownika w muzzo.pl, nazwa zespołu/wokalisty albo osoby kontaktowej, działającej w imieniu zespołu/wokalisty’, zawierającą również dane kontaktowe tj. adres e-mail oraz numer telefonu.

Ze wszystkich zgłoszeń otrzymanych w dniach 26 kwietnia – 22 maja 2013 roku jury w składzie:
- Darek Maciborek (pomysłodawca i dyrektor artystyczny Life festival Oświęcim)
- Artur Gadowski (wokalista, lider zespołu Ira),
- Michał Boroń (Interia.pl)
- Robert Sankowski (Gazeta Wyborcza),
do 7 czerwca 2013 roku, wybierze zwycięzcę, który zagra na koncercie finałowym Life Festival Oświęcim 2013, obok takich gwiazd jak: Sting, Brodka, czy Ray Wilson i Stiltskin

Szczegóły konkursu w regulaminie pod adresem: http://muzzo.pl/grupa/regulamin2013,10350

To już druga edycja konkursu. W 2012 roku laureatem została rezydująca Krakowie, międzynarodowa grupa Teddy jr., która w nagrodę wystąpiła przed Kroke występującym z Anną Marią Jopek, Antwerp gipsy-ska orchestra oraz główną gwiazdą - Peterem Gabrielem.

Więcej informacji na temat festiwalu na stronie: www.lifefestival.pl


Kontakt
Obserwuj nas na Facebooku