News

4. LFO – od 26 do 29 czerwca 2013

Wtorek, 22 stycznia 2013 (10:00)

4. LFO – od 26 do 29 czerwca 2013

Tegoroczna, czwarta już edycja Life Festiwal Oświęcim rozpocznie się w środę, 26 czerwca. Ukoronowaniem będzie koncert finałowy na stadionie MOSiR, w sobotę 29 czerwca, z udziałem gwiazdy światowego formatu.

W programie LFO2013 nie zabraknie atrakcji, do których przyzwyczaili się jego stali bywalcy i sympatycy. Dwa duże koncerty: piątkowy, na którym zagra m.in. zespół z czołówki polskiej sceny muzycznej oraz sobotni, finałowy, gdzie na scenie pojawi się gwiazda rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Listę wykonawców obu koncertów uzupełnią artyści gwarantujący różnorodność stylistyczną i kulturową, będącą od początku wizytówką LFO.

Wśród innych punktów festiwalowego programu znajdą się m.in. sztuka teatralna, koncert muzyki klasycznej oraz odsłonięcie okolicznościowego murala autorstwa uznanego artysty-grafika. Nie zabraknie działań edukacyjnych: warsztatów, wystaw i dyskusji na temat tolerancji, pokoju i innych wartości nawiązujących do idei LFO.

Główna gwiazda koncertu finałowego LFO2013 zostanie ogłoszona oficjalnie we wtorek, 22 stycznia. Bilety będzie można kupować od czwartku, 24 stycznia.

Więcej informacji o biletach oraz szczegółach programu tegorocznego festiwalu – wkrótce.