News

„Zamach na MoCarta” w OCK

Czwartek, 25 kwietnia 2013 (12:10)

„Zamach na MoCarta” w OCK

Sztuka „Zamach na MoCarta” będzie największą atrakcją pierwszego dnia LFO2013. Spektakl zostanie wystawiony 26 czerwca o godz. 19, na deskach Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Dla amatorów sztuki teatralnej, ale również opatrzonej przewodnim motywem muzycznym, organizatorzy Life Festival Oświęcim wybrali spektakl na co dzień wystawiany w teatrze Syrena – „Zamach na MoCarta“, w reżyserii Krzysztofa Jaślara. Grający główną rolę Zbigniew Zamachowski bawi i skłania do myślenia, wykonując zarówno starsze utwory z muzyką i tekstami takich klasyków jak Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski, Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski, jak i twórców młodszego pokolenia – Tomasza Jachimka, Piotra Bukartyka oraz własne. Grupa MoCarta zapewnia oprawę muzyczną spektaklu, jednocześnie prezentując zabawne skecze muzyczne.

To spotkanie kwartetu smyczkowego o ambicjach kabaretu muzycznego z utalentowanym aktorem i wokalistą oraz wplątanym w to wszystko jeszcze jednym uznanym artystą – Wojciechem Malajkatem, z pewnością rozbawi i zaintryguje widzów. „Zamach na MoCarta” będzie można zobaczyć 26 czerwca na deskach Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Bilety do kupienia w kasie OCK od poniedziałku, 29 kwietnia.

Galeria

„Zamach na MoCarta” w OCK